یا صاحب الزمان

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

با نام و یاد ایزد توانا و توکل بر ذات اقدسش ، میلاد نور دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت حجه ابن الحسن المهدی (روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداه ) را به همه ی دوستداران و ارادتمندان حضرتش به ویژه به تمامی منتظران ظهور آن نور الهی در سراسر گیتی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

آقا جان ، امروز روز همه ی مریدان وجود نازنینت و روز مستضعفین جهان ، روز بیچارگان ، روز از همه جا ماندگان و تمام امیدواران به عدالت و نور و در یک کلام روز امیدوراران به جهانی خالی از زور و زر و تزویر و آرزومندان تشکیل حکومت الهی و عدالت جهان گستر تو می باشد.

مهدی جان ، چشم همه به راه توست که با ظهورت تمام شیفتگان خود را به امیدشان برسانی و دست یاری به طرفشان داشته باشی هر چند که اگر حتی لحظه ای نظر لطف و مهربانی بیکرانت بر سر این عاشقانت در تمام جهان نباشد کسی دیگر زنده نخواهد بود ، اما بودن با شما و در کنارتان تحت حکومت جهانیت که عدالتش زبانزد عام و خاص است تنها با گفتن وصف نمی شود و باید دید. ان شاء ا...

مهدی فاطمه

چگونه تو را بخوانم که اعمالی که انجام می دهم لایق شیعه و پیرو تو نیست و تنها چشم امید ما به این است که با گذشت و عفوت ما را نیز از درگاه لطفت نرانی که سخت در مانده ایم.

مولا جان

همه ی روزها متعلق به توست ولی امروز که مزین به نام نامی توست زیبا و دلنشین است و به حق که روز مستضعفان نام گذاری شده است.

در این روز ، عیدی ما را فرجت باشد و تو نیز از خدا بخواه تا هر چه زودتر این مهم به انجام رسد و چشم گنهکار منتظرانت به وجود نازنینت منور گردد و با فرجت عدالت موعود در حکومت جهانی برای مردم ضعیف و مظلوم دنیا برپاشود.

آمین رب العالمین

 

/ 1 نظر / 8 بازدید
حسین computer-tiimes

سلام وب خوبی داری اگه تبادل لینک میکنی برام نظر بزار اسمشم بگو ممنون دنیای کامپیوتر کامپیوتر تایمز[گل][گل]