ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)

 

به نام یگانه هستی

امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه جاوید است.

مقام معظم رهبری

باز هم به ماه خرداد رسیدیم و به اواسط ماه و آن هم به روز چهارده آن - روزی که برای امت اسلامی ایران هیچ گاه فراموش نخواهد گردید.

آن روزی که هر کودک و جوان و پیر ، اعم از زن و مرد چنان افسرده و غمگین به واسطه ی از دست دادن سکان دار انقلاب عظیم اسلامی در ایران عزیز.

اما مگر می شود با این رسم دیرینه ی دنیا به مبارزه برخاست ؟ چرا که از دیرباز بالاخره هر زاینده ای میرنده خواهد بود و همه فانی هستیم الا ذات اقدس الهی .

ولی بحمدا... بلافاصله و در اسرع وقت ممکن خبرگان رهبری به بحث نشستند و نتیجه ای که از جلسه ی آن ها گرفته شد ، انتخاب یکی از بهترین و شایسته ترین کسانی که بحق می توانست جایگاه رهبری این نظام مقدس و الهی را بر عهده بگیرد، از نتایج آن بود.

مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی از مراجع عظیم الشأنی هستند که هر روز که جلوتر می رویم پی به لیاقت و شایستگی بیشتر ایشان در امر سکان داری این نظام شکوهمند اسلامی می بریم.

اما حفظ این نظام از اهم واجبات است و در این برهه از زمان بایستی دست در دست هم و با هماهنگی و اتحاد در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران شرکت نموده و با انتخاب بهترین فرد که با مشخصه های ارائه شده توسط پرچم دار انقلاب بیشتر بخواند ، دشمنان این کشور را ناامید تر از همیشه نموده و قلب همه ی دوستداران این کشور و نظام بویژه مقام ولایت را خشنود سازیم.

امروز باید دانست که با شرکت گسترده در این انتخابات ، پیام یکی بودن و هم رأی و نظر بودن خود را به جهانیان ثابت نماییم .

نکند که با بی تفاوتی از کنار این مهم بگذریم که در پیشگاه خداوند متعال و خون شهدای انقلاب و جنگ و تمامی مسلمانان عزیز کشورمان مسئول بوده و هستیم و امید است به فرامین پیامبر گونه ی رهبری در ایام اخیر به گوش جان بشنویم که باید به پاخاست و حماسه ای دیگر آفرید.

به امید آن روز که این نظام اسلامی را به دست صاحب اصلیش آقا و سرورمان حضرت حجت (عج) بسپاریم .

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر

/ 0 نظر / 8 بازدید